Powiększanie pośladków , kwasem hialuronowym

 • Powiększanie penisa kwasem

  Wbrew krążącym mitom – zabieg chirurgiczny nie jest jedyną skuteczną możliwością zmiany rozmiaru członka. Iniekcja i podanie kwasu  to metoda zdecydowanie bezpieczniejsze, a jednocześnie cieszące się dużą skutecznością i dające satysfakcję mężczyznom z nich korzystających.

Powiększenie pośladków

 • Przeciwwskazania do zabiegu

  Przeciwwskazania do powiększania penisa nie są liczne, jednak należy ich przestrzegać. Poniżej znajdziesz najważniejsze z nich.

  Nosicielstwo WZW B lub WZW C.

  Wirusowe zapalenie wątroby często wpływa na reakcje autoimmunologiczne. Zależne jest to głównie od etapu choroby, jak i aktywności choroby. O możliwości wykonania zabiegu z zakresu medycyny estetycznej może zadecydować tylko Twój lekarz prowadzący. Zwróć się do niego o pisemną zgodę na wykonanie zabiegu. Tylko wtedy możemy podjąć się zabiegu.Wiele innych ,przed każdym z zabiegów przeprowadzana jest konsultacja z lekarzem wykonującym zabieg .

 • Zalecenia po zabiegowa

  Przez kilka naPo powiększaniu penisa mogą wystąpić zaczerwienienia, zasinienia i obrzęki, które znikają zwykle po około tygodniu. Odczucia bólowe są nikłe. Wypełniacz przez pierwsze 20-30 dni może miejscowo się zbrylać, więc w celu uzyskania naturalnego, perfekcyjnego efektu zaleca się, by Pacjent przez pierwsze trzy tygodnie codziennie prowadził masaż prącia w celu wygładzenia wszystkich drobnych nierówności. Przez okres 3-4 tygodni nie jest zalecana aktywność seksualna, w tym silna masturbacja. Należy zwłaszcza unikać seksu analnego, który może doprowadzić do zakażenia i z uwagi na większy nacisk na prącie może spowodować przemieszczenie wypełniacza. Jeśli mimo wszystko w okresie pierwszego tygodnia zdarzy Ci się stosunek seksualny, koniecznie zdezynfekuj całego penisa i jego okolice płynem do dezynfekcji, na przykład takim jak Octanisept.

Zabiegi

Zabiegi z zakresu Medycyny Estetycznej ,leczenie powikłań i wizyty Internistyczne ,a także makijaż permanentny ,który pozwoli Ci olśniewać urodą o każdej porze dnia i nocy. Poznaj zabiegi, po których zawsze będziesz wyglądać perfekcyjnie.

Nasza klinika medycyny estetycznej oferuje:
-wizyty internistyczne obąwiązujące od 1 grudnia 2022 r -Leczenie powikłań -Leczenie nadpotliwości - makijaż permanentny brwi
- makijaż permanentny oczu
- makijaż permanentny ust
- wolumetria twarzy
- nici PDO
- powiększanie ust
- wypełnienie i modelowanie pośladków
- profil Jolie
- usta na płasko
- skuteczne leczenie otyłości
- makijaż medyczny
- szkolenia dotyczące medycyny estetycznej
- powiększanie penisa

Roksana Hauser Centrum Medycyny Estetycznej

Kontakt

Napisz do nas

Akceptuję warunki polityki prywatności. Dowiedz się więcej